مزایای بیمه عمر برای کودکان

در کشور ما از دیرباز فرزندان ثمره زندگی و ازدواج محسوب می شدند و هر چه جلوتر می رویم، این مسئله رنگ و بوی تازه تری به خود می گیرد. از همان ابتدای تولد، پدر و مادرها تلاش می کنند تا بهترین شرایط را برای فرزند خود فراهم آورند تا ثمره زندگیشان بهترین حالتی که می تواند باشد. از خوراک و پوشاک و شرایط تحصیل و آموزش، تا خرید بهترین وسایل برای فرزند. به جرأت می توان گفت که هر پدر و مادری بهترین شرایط را برای فرزند خود می خواهد و اتفاقاً خیلی هم برای این موضوع تلاش می کند.

اما یکی از اصلی ترین نیازهای فرزندان، تأمین آینده مالی آن هاست. چرا که برای فراهم آوردن امکانات برای پیشرفت آنها، اولین فاکتور داشتن منبع مالی است.

مزایای بیمه عمر برای کودکان

خرید بیمه عمر برای فرزندان

در میان همه گزینه های سرمایه گذاری برای فرزندان، خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه یکی از بهترین گزینه هاست. چرا که شما قادر خواهید بود با بخش کمی از درآمد ماهانه خود برای فرزندتان یک بیمه عمر تهیه کنید و تأمین منابع مالی را در آینده به بیمه عمر واگذار کنید. با توجه به هزینه های جاری زیادی که دارید، خارج شدن پول از دست شما و پرداخت بیمه عمر، برنامه ریزی را به دست شرکت بیمه سامان خواهد سپرد.

 

 

مزیت های بیمه عمر سامان برای فرزند

حال سوال پیش می آید که مزایای بیمه عمر برای کودکان در بیمه عمر سامان برای فرزند شما چیست؟

آموزش آینده نگری مالی:

شما با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری برای فرزند خود، به او پس انداز کردن و تأمین منابع مالی در آینده از محل این پس انداز ها را آموزش خواهید داد. و چه آموزشی بهتر از این آموزش عملی و تجربی. هر بار که فرزند شما در آینده از منافع این بیمه استفاده کند، یک بار این آموزش به او یادآوری خواهد شد.

تأمین سرمایه:

کودک امروز شما، در آینده برای بعضی از پروژه های زندگی نیاز به سرمایه دارد. مثل راه اندازی کسب و کار، تحصیل در خارج از کشور، هزینه های ازدواج، برگزاری مراسم، و تأمین جهیزیه. با توجه به اینکه به دست آوردن سرمایه نیازمند داشتن شغل و کسب درآمد است و برای کودکان هم کار کردن امکان پذیر نیست، این یکی از وظایف پدر و مادر است که برای فرزند خود سرمایه برای دوران جوانی فراهم کنند. این امر به خوبی توسط بیمه عمر و تشکیل سرمایه امکان پذیر است.

پوشش اتفاقات ناگوار:

بیمه های عمر که از آن ها به بیمه های زندگی هم یاد می شود، دارای پوشش های بیمه ای هستند که در طول زندگی می تواند به کمک فرزندان هم بیاید. درست است که ما هیچ وقت به فکر وقوع حادثه یا بیماری برای فرزندمان نیستیم. اما داشتن پوشش های بیمه ای از جمله امراض خاص و حوادث، می تواند به یک خانواده امنیت مالی بدهد و نگرانی از بابت هزینه های اتفاقات ناگوار را به حداقل برساند.

انتخاب شغل بدون دغدغه:

وقتی فرزند شما به سن نوجوانی و جوانی رسید، مجبور نیست به خاطر عقب ماندگی مالی از همسالان خود، هر شغلی را قبول کند. یا اینکه زودتر از موعد به سر کار برود. چرا که یک منبع مالی توسط پدر و مادرش از طریق بیمه سامان فراهم شده است.

امکان ادامه بیمه تا 80 سالگی:

فرزند شما این امکان را دارد که به جای استفاده از منافع بیمه در سن جوانی، بیمه عمر خود را ادامه داده و برای دوران بازنشستگی نگه دارد. به خوبی می دانیم که هرچقدر بیمه عمر طولانی مدت تر ادامه پیدا کند، منافع مالی ناشی از آن بسیار بسیار بیشتر خواهد بود. و فرزند شما دوران میانسالی خوبی را با رفاه کامل سپری خواهد کرد.

جلوگیری از اقدامات هیجانی: 

همانطور که می دانید، نوجوانان و جوانان در برهه ای از زندگی خود به سر می برند که از یک طرف هیجان آن ها در اقدامات مختلف برای رسیدن به خواسته ها بالا بوده و از طرف دیگر تجربه اندکی در مواجهه با مشکلات دارند. بنابراین عدم ثبات مالی در زندگی می تواند آن ها را به سمتی سوق دهد که کارهای سوداگرانه مالی انجام داده و خود را دچار مشکل کنند. اما اگر همین جوان و نوجوان بداند که از پشتوانه مالی مناسبی برخوردار بوده و نیازی به اقدامات هیجانی برای رسیدن به اهداف خود را ندارد، قطعاً معقولانه تر تصمیم گرفته و در نتیجه کارهای خود را هم با آرامش بیشتری دنبال خواهد کرد.

مشاوره رایگان با کارشناسان بیمه عمر و تشکیل سرمایه 

نمایندگی کوهی کد 8147 بیمه سامان

021-86112701

09126148334