طرح سپیدار بیمه سامان

 

سلام خدمت همه همراهان سایت باکس بیمه

با توجه به اینکه هزینه های درمانی در اکثر کشورهای دنیا بسیار بالاست و داشتن بیمه مناسب درمانی از مهمترین بخش های سبد کالای خانوار است امروز برای شما توضیحاتی در مورد یکی از طرح های بیمه درمان تکمیلی سامان را ارائه داده ایم با ما همراه باشید تا با سومین طرح درمان تکمیلی سامان به نام طرح  سپیدار بیمه سامان آشنا شوید.

این طرح سومین طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده سامان با پوشش های خوب و قیمت مناسب می باشد.

 

شما می توانید به صورت انفرادی یا خانوادگی طرح سپیدار  بیمه درمان تکمیلی سامان را انتخاب کنید و از پوشش های بیمارستانی و درمانی بهره مند شوید.

سقف تعهدات و شرایط بیمه نامه طرح سپیدار درمان تکمیلی انفرادی سامان

boxbime

طرح  سپیدار بیمه سامان

همانطور که در جدول فوق مشاهده می نمایید  این طرح  بیمه سامان  یکی از بالاترین پوشش های درمانی را دارد که حق بیمه یکساله این طرح با فرانشیز ۱۰ درصد برای افراد از سنین ۰ تا ۶۰ سال مبلغ پنج میلیون تومان می باشد.

ضمنا حق بیمه یکساله این طرح با فرانشیز ۳۰ درصد برای افراد از سنین ۰ تا ۶۰ سال مبلغ جهار میلیون و صد و پنجاه هزار تومان می باشد.

حتما برای شما این سوال پیش می آید که طرح بهتر از این طرح چیست؟

برای آگاه شدن از طرح بهتر که طرح افرا هست لطفا مقاله طرح افرا را مطالعه بفرمایید.

 

طرح افرا بیمه سامان (کلیک کنید)

 

نکته: کلیه اعضای خانواده می بایست از یک طرح استفاده نمایند. (امکان انتخاب چند طرح برای اعضای یک خانواده امکانپذیر نمی باشد مگر اینکه هر عضو خانواده خود دارای یک بیمه گر اول مجزا بوده و به عنوان بیمه گذار معرفی گردد.)

اگر سوالات بیشتری دارید کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان داشته باشید.

نمایندگی پروانه کوهی کد رسمی ۸۱۴۷ بیمه سامان

شماره تماس

۰۹۱۲۶۱۴۸۳۳۴

۰۲۱۸۶۱۱۲۷۰۱